Kalendář akcí:

LEDEN:

6.1. CHOMUTOV - ANDĚLSKÝ PRŮVOD - ZRUŠENO

8.1. SOUKROMÁ AKCE - RAKOVNÍK 16:00

15.1. DISCO HRÁTKY S BÁROU A EDOU- ŽILINA (u Kladna) 15:30

22.1. MALINOVÁ - KARNEVAL - ZRUŠENO!!!

23.1. DŘETOVICE -SOUKROMÁ AKCE OD 14:00



ÚNOR

12.2. STROJETICE - KARNEVAL - ZRUŠENO!!!

19.2. LODENICE -  15:00 - POHÁDKOVÝ KARNEVAL

27.2. KLADNO - KINO SOKOL - 15:30 - POHÁDKOVÝ KARNEVAL


BŘEZEN

5.3. DOBROVÍZ - 14:30 - POHÁDKOVÝ KARNEVAL

6.3. SMEČNO - 14:00 - tělocvična - POHÁDKOVÝ KARNEVAL

12.3. TUCHLOVICE - 15:00 - POHÁDKOVÝ KARNEVAL (Dům služeb nad Ježkovou baštou)

13.3. ŘEVNIČOV - 14:00 - POHÁDKOVÝ KARNEVAL (tělocvična)

19.3. LHOTA - 15:00 - POHÁDKOVÝ KARNEVAL (sál Hospody u splavu)

- PŘESUNUTO ! NA 2.4. !!! 20.3. BRATRONICE - 14:00 - POHÁDKOVÝ KARNEVAL (sokolovna) - PŘESUNUTO NA 2.4. !!!!


DUBEN


2.4. BRATRONICE - 14:00 - POHÁDKOVÝ KARNEVAL (sokolovna)

3.4. ZDICE - 15:00- POHÁDKOVÝ KARNEVAL

9.4. CHÝNĚ - SOUKROMÁ AKCE

10.4. KAMENNÉ ŽEHROVICE -OD 14:00, POHÁDKOVÝ KARNEVAL

16.4. POZDEŇ - VELIKONOČNÍ KARNEVAL OD 14:00 SOKOLOVNA PŘESUNUTO ! NA 23.4. !!!

17.4. DOKSY U KLADNA - PŘÍRODNÍ DIVADLO - VELIKONOČNÍ DISKOTAČENÍ PŘESOUVÁ SE DATUM DÁME VĚDĚT!!!!!

30.4. JESENICE U RAKOVNÍKA - ČARODEJNICE - STRAŠIDELNÝ BÁL OD 16:00 DO 17:00, KEMP

30.4. LÁNY - ČARODEJNICKÉ TANEČNÍ VYSTOUPENÍ 19:00 + KRÁTKÉ STRAŠIDELNÉ DISKOTAČENÍ


KVĚTEN

14.5. MOTORKÁŘI DĚTEM - STOCHOV, 14:00-15:00 +vystoupení ATL

22.5. UNHOŠŤ - KYNOLOGICKÉ CVIČIŠTĚ OD 15:00

21.5. LÁNY - ZA SOKOLOVNOU OD 17:00 - POHÁDKOVÉ DISKOTAČENÍ

26.5. HASIČI KLADNO - soukromá akce- Přírodní divadlo Doksy u Kladna 16:30

31.5. DĚTSKÝ REHABILITAČNÍ STACIONÁŘ KLADNO 10:00


ČERVEN

1.6. Dětský den Praha Kobylisy 13:30

3.6. MŠ BRAŠKOV 16:30

4.6. BĚLEČ - DĚTSKÝ DEN - fotbalové hřště od 14:00

5.6. BRATRONICE - DĚTSKÝ DEN - fotbalové hřiště od 14:00, program Diskotačení 15:30

6.6. Akademie Lány - VYSTOUPENÍ ATL

DÉLE PAK "MIMINKOVSKÁ PAUZA" A ŠESTINEDĚLÍ :-)

SRPEN

28.8. STOCHOV - náměstí 14:00-15:00 POHÁDKOVÉ DISKOTAČENÍ