O NÁS

BÁRA LADROVÁ A KAMARÁDI je skupina veselých lidí, kteří se snaží rozdávat radost a štěstí z pódia k dětem i dospělákům.

Autorkou je Bára Ladrová, která se společenským akcím a zábavným pořadům pro děti aktivně věnuje od dětství. Velkou inspirací pro její dětské pořady jsou její 3 děti (Jonáš, Amálka a Stázinka). Pokud vystoupení zaujme její děti, má jistotu, že i ostatním vykouzlí radost na tváři. Bára také moderuje: společenské a charitativní akce, sportovní soutěže, a mnoho dalšího.

Celý Bářin tým se snaží  také pomoci těm, kterým zrovna příroda nenadělila to, co jiní vnímají jako samozřejmost.

Součástí našeho týmu je úžasný zvukař Jiří Švancar, který technicky zajistí chod zábavného pořadu tak, aby si ho všichni diváci naplno užili. Také grafička Jana Jarošová, která přenese představy do počítače a vytváří návrhy plakátů, které parádně ladí s programem.

 V dětských pořadech nechybí třeba konfetové dělo, výrobníky bublin a bláznivé osvětlení. Snažíme se vytvořit zábavnou atmosféru plnou fantazie, kterou si Vaše děti aktivně užijí po celou dobu představení.

Přehled programů pro děti:

  • karnevaly
  • narozeninové oslavy
  • dětské dny
  • strašidelné karnevaly
  • mikulášské/ vánoční programy a mnoho dalších


  Díky spolupráci se zajímavými sponzory se můžete těšit na báječné odměny, které děti dostávají v soutěžích, které pořádáme. Mezi sponzory patří (hračkářství Pompo, rodinný park Mirákulum, dětský koutek Človíčkov, e-shop Báglik.cz, Zoopark Zájezd, Lánské cukrářství, Biopekárna Zemanka, Lipoo, Kii-baa a věříme, že budou přibývat i další.

Všechny akce, které pořádáme, naleznete v kalendáři akcí.