O NÁS

BÁRA LADROVÁ A KAMARÁDI, kdo vlastně jsme?

Jsme skupina veselých lidí, kteří se snaží rozdávat radost a štěstí z pódia k dětem i k dospělákům.

Autorkou je Bára Ladrová, která se společenským akcím a zábavným pořadům pro děti aktivně věnuje od dětství. Velkou inspirací pro její dětské pořady jsou její 3 děti (Jonáš, Amálka a Stázinka). Pokud vystoupení zaujme její děti, má jistotu, že i ostatním vykouzlí radost na tváři. Bára také moderuje i jiné akce, než jsou ty dětské. Například společenské, firemní a charitativní akce, sportovní soutěže, a mnoho dalšího.

Takže není zaměřená pouze na dětské programy, ale je náš všestranný člen týmu :)


Celý Bářin tým se snaží také pomoci těm, kterým zrovna příroda nenadělila to, co jiní vnímají jako samozřejmost.


Součástí našeho týmu, kromě oblíbených postaviček, je také grafička, která přenese Bářiny a Vaše představy do počítače a vytváří návrhy plakátů, které parádně ladí s programem a s typem Vaší akce.

V dětských pořadech nechybí třeba konfetové dělo, výrobníky bublin a bláznivé osvětlení. Snažíme se vytvořit zábavnou atmosféru plnou fantazie, kterou si Vaše děti aktivně užijí po celou dobu představení.


Přehled programů pro děti:


  • karnevaly, včetně těch strašidelných ;)

  • narozeninové oslavy

  • dětské dny

  • mikulášské/vánoční programy a mnoho dalších...

Díky spolupráci se zajímavými sponzory se můžete těšit na báječné odměny, které děti dostávají v soutěžích, které pro Vás pořádáme.


Mezi sponzory patří:

hračkářství Pompo, rodinný park Mirákulum, dětský koutek Človíčkov, e-shop Báglik.cz, Zoopark Zájezd, Lánské cukrářství, Biopekárna Zemanka, Lipoo, Kii-baa a věříme, že budou přibývat i další...:)


Všechny aktuální akce, které pořádáme, naleznete v kalendáři akcí.